
Met plezier nodigen we je uit voor de feestelijke opening van de tentoonstelling LIFE-LINE met werk van beeldend kunstenaar Karin Bos. Een tentoonstelling waarin het water van de IJssel de verbindende stroom vormt tussen de thema’s: familiebanden, rouw en verlies.
Programma
17:00 | Inloop
17:15 | Welkomstwoord door Marlise van der Jagt, artistiek directeur van Dat Bolwerck
17:20 | Openingswoord door Ronald Ockhuysen, directeur VandenEnde Foundation
19.00 | Einde opening
17:00-19:00u
Onder de titel ArtEZ responds to nodigt Dat Bolwerck studenten van BEAR Fine Art aan ArtEZ, Hogeschool voor de Kunsten, uit om een beeldend antwoord te geven op tentoonstellingen.
Haven Laurel maakte de installatie Tides and Miracles, die ook op 17 januari opent. Dit werk bestaat uit verschillende delen dat zich als een avontuur ontvouwt. We volgen twee kinderen - Milo en Belice - terwijl ze weglopen naar het strand en allerlei schatten vinden langs de kust. Het verhaal omvat een kinderlijk avontuur van rouw, uitkijken over het water, en daarin steun en verbondenheid vinden in wat gemist wordt.
Haven Laurel studeerde in het verleden milieuwetenschappen en muziek en werkt momenteel aan hun bachelor BEAR Fine Art aan ArtEZ in Arnhem.